Niech będzie pięknie!

Który z facetów mających problem ze znalezieniem w Polsce swojej drugiej połówki, postanowił szukać dziewczyny na Ukrainie, ręka w górę. Widzę, że sporo tych rak podnieśliście i chyba wiem dlaczego. Prawdopodobnie mieliście już dość podejścia Polek do kwestii związków… To przecież wyzwolone kobiety, dla których miarą wolności jest tylko łatwość zmieniania facetów, ewentualnie niedojrzałe dziewczynki uwięzione w siłą wyidealizowanych ciałach, ale niemające za grosz charakteru. Przykro mi, ale taka jest rzeczywistość.

Najwspanialsze randki – Ukraina rządzi

W ciągu kilku ostatnich lat wielu Polaków postanowiło szukać dziewczyn na Ukrainie. Przede wszystkim jest to łatwiejsze, bo na portalach randkowych nietrudno znaleźć dziewczyny o określonym typie urody czy konkretnych zainteresowaniach, więc można zupełnie swobodnie nawiązać kilka ciekawych znajomości, bez ryzyka nadziania się na bota, bez wysłuchiwania głębokich tekstów o wartości dorobku intelektualnego, wygłaszanych przez dziewczyny, których najmniej odsłoniętą częścią ciała jest głowa i tak dalej. Kiedy czasem dostajemy wiadomości od naszych użytkowników, którzy zdecydowali się na randki na Ukrainie z tamtejszymi dziewczynami, czytamy w nich zwykle to samo: że takiej atmosfery nie ma nigdzie indziej, że dziewczyny z Ukrainy są szczere, autentyczne i łączą w sobie dwie pozornie niemożliwe do połączenia cechy: olbrzymią pogodę ducha i jeszcze większa dojrzałość emocjonalną. To nie tylko seksowne połączenie, ale przede wszystkim dobrze wróżące wszystkim związkom.

Jeśli więc chcecie znać idealne miejsce na randki – Ukraina jest odpowiedzią. Ukraińskie portale randkowe ułatwiają znalezienie drugiej połówki, ale nic tak nie zbliża, jak rozmowa w cztery oczy. Zobaczcie, gdzie możecie się spotkać i jak wiele dobrego może z tego wyniknąć.

Jak dobrać miejsce na randkę?

Organizacja randki z Ukrainką to spore wyzwanie. Na szczęście większość z tych dziewczyn to racjonalistki, które wiedzą, że szanse na trafienie na faceta, którego stać na najbardziej wystawne restauracje są niewielkie, więc o to się nie martw. Wielu facetów jednak ma pewne obawy, bo kiedy relacja przenosi się z wirtualnego świata do realnego, okazuje się, że czasem odległości są dość spore. W praktyce jednak zawsze można dojść do porozumienia w kwestii miejsca na randki. Ukraina jest zaskakująco dobrze skomunikowana z Polską, więc czy ty chcesz jechać do dziewczyny, czy ona do ciebie, to macie zawsze taką możliwość. Nie ma większego problemu z ustaleniem terminów, a jedyne, co musicie zrobić to ustalić miejsce. Czy to będzie wielkim problemem? Pewnie nie – niech zajmie się tym jedno z was, najlepiej to, które ma bliżej, żeby ustalić szczegóły, zarezerwować pokoje i stoliki w restauracjach.

Po co ci to mówię?

Jeśli szukasz prawdziwej miłości, to nie takie przeszkody będzie trzeba na pewno pokonać, zresztą sam wiesz, że życie lubi płatać figle. Tak naprawdę jednak właśnie przy zmianie charaktery relacji z internetowej na realną wymięka spora część facetów. Nie ma czego się bać – Ukraina jest blisko, a randki są czystą przyjemnością. Jeśli chcesz zapytać, co zrobić, jeśli randka nie wyjdzie, to odpowiem pytaniem: a co, jeśli nie wyjdzie randka w Polsce? Nic, zupełnie nic. Rzadko zdarza się, żeby wszystko ułożyło się za pierwszym razem. Czasem zostaniecie przyjaciółmi, czasem nie, ale zawsze warto dać sobie szansę i spędzić miło czas.


The Best 5 Places To Meet Women